Operator Wózka Widłowego

2 200,00 - 2 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Kórnik
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 2 200,00 - 2 500,00 zł
  • Dodano 2019.04.17

Opis stanowiska

praca wózkowy Kórnik, praca fizyczna Kórnik, praca magazyn Kórnik

  • Rozładunek i załadunek towarów
  • Transport towarów wewnątrz magazynu
  • Prawidłowe wypełnianie i weryfikowanie dokumentów magazynowych
  • Kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanych towarów
  • Prace z wykorzystaniem skanera/systemów magazynowych
  • Uzupełnianie książki eksploatacji wózka widłowego
Wymagania

Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych czołowych lub/i bocznych
Mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi systemów magazynowych lub/i skanerów
Wykształcenie minimum zawodowe
Umiejętność pracy w zespole, poczucie odpowiedzialności za jakość wykonywanej pracy
Dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym)
Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie
Stabilne zatrudnienie bezpośrednio na umowę o pracę
Bardzo dobre warunki pracy
Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, nagroda świąteczna, imprezy integracyjne)
Szeroki pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie wypoczynku pracownika oraz kolonii i "zielonych szkół" dla dzieci, karty podarunkowe dla dzieci pracowników
Dbamy o rozwój pracowników - u nas zdobędziesz doświadczenie i masz szansę piąć się po szczeblach kariery zawodowej

Ważne do: 2019.05.17, wyświetleń: 126

nr ogłoszenia: 161