Pracownik biurowy

2 300,00 - 2 600,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Kórnik
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 2 300,00 - 2 600,00 zł
  • Dodano 2019.06.12

Opis stanowiska

praca biurowa Kórnik, praca administracyjna Kórnik

bieżąca obsługa biura, dbanie o prawidłowy obieg korespondencji przychodzącej i wychodzącej
bieżąca obsługa interesantów
prace administracyjne, sporządzanie i archiwizowanie dokumentów
wsparcie działu szkoleń
współpraca z innymi działami Fundacji w procesie realizacji szkoleń

Wymagania

wykształcenie min. średnie
dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów
zaangażowanie
umiejętność działania w stresie i pod presją czasu
umiejętność korzystania z MS Office
znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy

pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się branży
niekorporacyjne środowisko pracy

Ważne do: 2020.06.11, wyświetleń: 103

nr ogłoszenia: 256