Magazynier

2 800,00 - 4 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Kórnik
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 2 800,00 - 4 000,00 zł
  • Dodano 2019.07.04

Opis stanowiska

praca magazyniera Kórnik, praca pracownik fizyczny Kórnik, praca magazynier Kórnik

Przyjęcie materiałów i komponentów na magazyn;
Wydanie i dystrybucja materiałów na produkcje;
Przygotowanie wysyłek i załadunek przewoźnikom;
Obsługa sprzętu transportowego zgodnie z posiadanymi uprawnieniami i zasadami użytkowania;
Przygotowywanie dokumentacji;
Wprowadzanie danych do systemu;
Przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania

Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe;
Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
Umiejętność odczytania podstawowych informacji z rysunku technicznego;
Gotowość do podjęcia pracy w trybie 2 zmianowym.
Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę BEZPOŚREDNIO Z ABB;
Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego, prywatnej opieki medycznej LuxMed;
Dofinansowanie do MultiSport, możliwość korzystania z ZFŚS (pożyczki zakładowe, paczki świąteczne);
Premię roczną do 10% rocznego wynagrodzenia brutto;
Nagrody za polecenia nowych pracowników – od 1500 zł brutto;
Premie jakościowe – do 500 zł brutto;
Możliwość zdobycia uprawnień UDT: suwnice, wózki widłowe;
Bezpieczne i przyjazne środowisko pracy;
Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
Miłą atmosferę pracy.

Ważne do: 2020.07.03, wyświetleń: 117

nr ogłoszenia: 456